Haber

Resident Evil 4 Remake’e bomba başlangıç: Milyonlarca satıldı!

2005 yılında piyasaya sürülen oyunun yeniden düzenlenmiş versiyonu. Resident Evil 4 Yeniden Yapım , yakın zamanda çıkış yaptı. Oyun oyuncular tarafından büyük ilgi gördü. Hatta Steam’de en çok satanlar listesine girdi. Bugün Resident Evil 4 Remake’in üreticisi Capcorn Production Studio, oyunun kaç adet sattığını açıkladı.

RESIDENT EVIL 4 REMAKE İLK İKİ GÜNDE 3 MİLYON SATIŞ YAPTIK

Resident Evil 4 Remake, Raccoon City adlı şehirde meydana gelen biyolojik felaketten 6 yıl sonrasını konu alıyor. Oyunda Spy Leon S. Kennedy karakterini oynuyoruz ve amacımız örgüt tarafından kaçırılan liderin kızını kurtarmak. Oyunun geliştiricisi Capcorn Studio, bugün resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bir blog yazısında Resident Evil 4 Remake’in satış rakamını paylaştı. Şirket, oyunun dünya çapında PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve PC platformlarında toplamda 3 milyondan fazla kopya sattığını duyurdu.

RESIDENT EVIL 4 REMAKE NE KADAR?

Resident Evil 4 Remake, PC için 887,29 TL fiyat etiketiyle Steam’de satışa sunuldu. Oyuna daha fazla içerik getiren bir üst versiyon olan Deluxe Edition’ın fiyatı ise 1 bin 70 TL.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu